Celozávodní dovolená: 1.7. - 5.7. 2024
Vážení zákazníci, v uvedeném datumu máme celozávodní dovolenou.
 
 

Nákrčníky

Výroba potiskovaných nákrčníků, multifunkčních šátků, bandany

Nákrčníky pro jednotlivce i zájmové skupiny a sdružení

Co jsou zakázkové nákrčníky s potiskem?


Zakázkové nákrčníky - též multifunkční šátky nebo bandany - s potiskem jsou sublimačně potištěné textilní rukávy 24x39cm určené pro nošení na krku.

Potisk je realizován sublimací z vnější strany nákrčníku a umožňuje kvalitní přenos barev, barevných přechodů, fotografií, log a heraldických symbolů v plnobarevném provedení. Výhoda sublimačního potisku je pak pratelnost a stálost barev.

A použití nákrčníku: Když je venku sychravé a studené počasí a členové vašeho klubu jdou s nasazenými nákrčníky na závody či setkání účastníků. Ostatní kolegové se drží ve skupinkách aby se neztratili, ale vaši členové se společensky zapojují, protože ztratit se navzájem nemohou - i na větší vzdálenost se okamžitě poznají - jejich nákrčníky v klubových barvách jsou nepřehlédnutelné.

Stejně tak při přesunu v MHD nebo městem - všechny děti mají nákrčník v barvách klubu a snadno je spočítáte. Nákrčník lze použít také k uniformě při formálních setkání SDH, ale i v barvách army stylu k maskáčím. Záleží jen na představivosti a potisku.
Ukázka nákrčníku s potiskem Ukázka nákrčníku s potiskem Ukázka nákrčníku s potiskem Ukázka nákrčníku s potiskem
 
 
Ukázka nákrčníků s pohledem na provedení švů
Na ukázkové grafice je vidět způsob obšití nákrčníku.

Materiál nákrčníku je nejprve potištěn dle požadavků klienta. Potisk je realizován sublimací na vnější straně na plochu danou rozměrem celého dílce. Sublimační technologie umožňuje umožňuje velmi jemný a kontrastní tisk, přičemž vždy tiskneme včetně spadávek a je tak zajištěna kontinuální grafika až do jednotlivých švů.

Po nátisku je materiál i výsledný nátisk pečlivě zkontrolován.
Ukázka nákrčníku s detailem obšití a stehů
Ukázka nákrčníku na figuríně s pohledem na obšití Po kontrole je celý dílec materiálu sešit k sobě plochým pružným švem, stejně tak i obrubové konce takto vzniklého rukávu nákrčníku jsou opět pečlivě sešity plochým pružným švem, který nedře při kontaktu s pokožkou.
Grafika vlevo ukazuje jeden ze způsobů nasazení nákrčníku - provedená ukázka je na figuríně.

Ceník - nákrčníků s potiskem sublimací

Počet kusů 1 - 3 ks 4 - 10 ks 11 - 50 ks 51 - více ks
Cena bez DPH 322 Kč / ks174 Kč / ks108 Kč / ks85 Kč / ks

Uvedené ceny jsou bez DPH za 1 ks, včetně základního zpracování grafické přípravy s jedním kontrolním a jedním opravným náhledem.
Za každý další opravný náhled je účtována částka 40 Kč bez DPH.

Doba dodání je 3 týdny od potvrzení zakázky. Zakázku je možné na základě požadavku vyhotovit expresně do 14 dní. Za expresní vyhotovení je počítán příplatek +30% k běžné potvrzené ceně zakázky.
 


Ukázka kombinace nákrčníku s dalším produktem
Máte-li zájem ještě více podpořit prezentaci vašeho spolku nebo klubu, můžete se nechat inspirovat následující ukázkou doplňků.

U našich klientů je dobře osvědčená například kombinace nákrčníku s kvalitním šňůrkovým batohem. Potisk je realizován ve stejných barvách a vytváří nezaměnitelný dojem.

Podobným způsobem pak lze například nakombinovat nákrčník i s potištěným lanyardem nebo dárkovým hrnečkem.
Ukázka nákrčníku s v kombinaci s dalším produktem
Ukázka nákrčníku s v kombinaci s dalším produktem - lanyardem