Celozávodní dovolená: 1.7. - 5.7. 2024
Vážení zákazníci, v uvedeném datumu máme celozávodní dovolenou.
 
 

Polštáře s vlastním potiskem

Ideální dárek nebo ozdoba do bytu

Polštáře s potiskem


Polštáře s potiskem vyrábíme již od jednoho 1 kusu v rozměru 40x40cm a jsou nejčastěji použity jako dárek pro přátelé nebo děti. Polštáře vám můžeme potisknout s motivem, který si připravíte v online návrháři na našich stránkách nebo zašlete elektronickou poštou jako přílohu. Na polštáře lze natisknout logo, slogan, fotku a další. Polštář je možné potisknout z oboustran a můžete použít různé motivy.

Polštáře s potiskem jsou velice kvalitní a potištěný potah je možné sundat a vyprat. Každý polštář se skládá z náplně a potahu, který je opatřen zipem.

Zakázky od 1-10 ks si objednávejte prostřednictvím našeho online návrháře pro tvorbu grafiky, urychlíte tím proces výroby a dodání k vám.
Ukázka polštáře
 
Technické specifikace
  • rozměr polštáře je 40x40 cm
  • pro výrobu zpravidla používáme polyester s vysokou gramáží (velice odolný a částečně i nepromokavý materiál) příjemný na dotek, výborně přenáší i detailnější grafiku
  • potisk potahu polštáře je plnobarevný a oboustranný sublimační
  • každý potah je opatřen zipem a náplní která lze vyjmout
  • nápln je z kvalitního silikonizovaného dutého vlákna ve tvaru kuliček, tato výpn se používá i pro polštáře na spaní

Ceník polštářů 40x40cm s potiskem

Ceník je pro zvolené množství.
Množství1 - 10ks11 - 24ks25 - 50ks51 - 100ks101 - 200ks201 - 300ks
Cena250,41228,09208,26185,95164,46148,76

Uvedené ceny bez DPH

Doba dodání je 3 týdny od potvrzení zakázky. Zakázku je možné na základě požadavku vyhotovit expresně do 14 dní. Za expresní vyhotovení je počítán příplatek +30% k běžné potvrzené ceně zakázky.Online návrhář pro polštářky s vlastním potiskem
Online návrhář pro výrobu polštářů s potiskem Připravili jsme pro vás online návrhář pro polštáře s vlastním potiskem. Grafiku na polštář si jednoduše poskládáte a objednáte.

Hotový grafický výstup zkontroluje naše tiskové oddělení a předá do výroby. Výhoda vlastního návrhu je v rychlosti výroby - takto připravené návrhy jsou vyráběny bez nutnosti schvalování a časté komunikace navíc.
Návrhář je dostupný na tomto odkazu.