Celozávodní dovolená: 1.7. - 5.7. 2024
Vážení zákazníci, v uvedeném datumu máme celozávodní dovolenou.
 
 

Sportovní čelenky

Výroba a potisk sportovních čelenek

Sportovní čelenky
 

Co jsou sportovní čelenky?


Sportovní čelenky jsou čelenky o rozměru 48x10cm potištěné na zakázku v požadované šíři, použitý materiál je rychleschnoucí elestický polyesterový materiál extra dry s jemnou příjemnou strukturou jako bavlna. Takovéto čelenky se využijí například při závodech jako rozlišovací prvky nebo při kondičním běhu.

Potisk je realizován plnobarevně sublimací, kdy samotná barva je zapečena na úrovni jednotlivých vláken materiálu a stává se nedílnou součástí materiálu. Taková čelenka je pak velmi odolná, pratelná a především plnobarevná.

Náhled čelenky
Ukázka sportovních čelenek -způsob zpracování
Na ukázkové grafice je vidět způsob sešití sportovní čelenky.

Materiál čelenky je nejprve potištěn dle požadavků klienta. Potisk je realizován sublimací na vnější straně na plochu danou rozměrem celého dílce. Sublimační technologie umožňuje umožňuje velmi jemný a kontrastní tisk, přičemž vždy tiskneme včetně spadávek a je tak zajištěna kontinuální grafika až do jednotlivých švů.

Po nátisku je materiál i výsledný nátisk pečlivě zkontrolován.
Ukázka sportovní čelenky
Ukázka čelenky s pohledem na obšití Po kontrole je celý dílec materiálu podélně porubu přehnut a sešit k sobě plochým pružným švem

Následně je vzniklý rukáv převlečen na lícovou stranu, kde jsou konce opět pečlivě sešity plochým pružným švem, který nedře při kontaktu s pokožkou a nezamotají se do něj vlasy.

Výhoda potisku z celého dílce i z vnitřní je především v možnosti umístění loga nebo dalších informací na vnitřní straně čelenky. Ideální například pro datumy závodů z celé série atp...

Ceník sportovních čelen - velikost 48x10cm

Počet kusů1 - 10 ks11 - 50 ks50 a více ks
Cena za ks66,00 Kč55,00 Kč47,30 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. Cena je vždy za 1 ks čelenky. Pro objednávky do 10 ks je účtován poplatek 150,- Kč za grafickou přípravu.

Doba dodání je 3 týdny od potvrzení zakázky. Zakázku je možné na základě požadavku vyhotovit expresně do 14 dní. Za expresní vyhotovení je počítán příplatek +30% k běžné potvrzené ceně zakázky.


Ukázky sportovních čelenek

Sportovní čelenka Geroy Sportovní čelenka hasiči Sportovní čelenka finisher
 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás.


+420 604 309 353


Lenka Horáková
Třešovice 10
38601 Strakonice

obchod@tisknastuhy.cz
 

formát 604 309 353
Váš e-mail ve formátu xxx@yyy.cz
Místo dodání

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvanáct: